Akce týdne

Cotton Gods - Organická vata

Prémiová 100% organická vata určená pro RTA, RBA žhavící hlavy, jako výplň žhavících spirálek.
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Není skladem
Kód: 5055632640693
Značka: Cotton Gods
129 Kč
Kategorie: Absorpční vaty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Položka byla vyprodána…
Cotton Gods - Organická vata
Min. - 2% po registraci

V oblasti Vapingu, dobře známá americká společnost Cotton Gods, přichází s DIY organickou vatou Gods Cotton, která obsahuje spoustu inovací. Jedná se o alternativu k oblíbené a dobře známé vatě Cotton Bacon V2, která byla nově vyvinuta pro ještě lepší absorbční schopnosti a podání chuti. Originální a 100% organická vata, která je schopna podávat jen tu nejčistější chuť použité náplně. Jedná se o přirozeně pěstovanou nedělenou bavlnu z Ameriky bez nepříjemného dry hitu. Při pěstování této bavlny, nedochází k ošetření pesticidy.

Tato vata byla vyvinuta tak, aby s ní bylo dosaženo co nejlepších výsledků, při použití v nízkoodporových (sub ohm) atomizérech, určených pro vaping, případně Cloud-chasing. Současně tak odolává velmi vysokým teplotám tak, aby byl maximálně eliminován tzv. Dry Hit. Mezi další výhody Cotton Goods patří perfektní absorpce e-liquidu, velmi jednoduchá práce se samotnou bavlnou a jednoduché dělení vaty. 


Klíčové vlastnosti

  • odolnost vůči velkým teplotám
  • perfektní savost

Parametry organické vaty Cotton Gods


Složení

 

100% organická bavlna

Výrobce

 

Cotton Gods (USA)

 

Věděli jste?

Organická bavlna je obecně definována jako bavlna, která se pěstuje ekologicky v subtropických zemích, jako je Indie , Turecko , Čína a části USA, z geneticky nemodifikovaných rostlin a bez použití jakýchkoli syntetických zemědělských chemikálií, jako jsou hnojiva nebo pesticidy kromě těch, které umožňují certifikované ekologické označování. Jeho produkce má podporovat a zvyšovat biodiverzitu a biologické cykly. Ve Spojených státech bavlníkové plantáže musí také splňovat požadavky vynucované Národním ekologickým programem (NOP) z USDA , aby byly považovány za ekologické. Tato instituce určuje povolené postupy pro hubení škůdců , pěstování, hnojení a nakládání s organickými plodinami.

Převzato z wikipedia.org

Rychlý tip!

 

Obsah balení

  • 10 g organické vaty Cotton Gods.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Cotton Gods je japonská vata vyráběná v USA. Cotton Gods je čistě přírodní vata. Cotton Gods je bez chuti a zápachu. Cotton Gods je navržena tak, aby byla odolnější. Cotton Gods vyhovuje i těm nejnáročnějším uživatelům. Cotton Gods dodává tu nejčistší chuť. Canna Gods zachovává plnou chuť liqiudů.

Cotton Gods logo

Your SEO optimized title page contents