Akce týdne

Voom Mesh Mini recenze - jednorázovky silně konkurující Elf Baru

Dnes jsme si pro Vás připravili recenzi na jednorázové elektronické cigarety Voom Mesh Mini od výrobce Izzy Smoke které jsou od června na našem trhu v České republice, doposud je můžete zakoupit například na Slovensku v síti prodejen GECO.

 

V článku Voom Mesh Mini recenze - jednorázovky silně konkurující Elf Baru se dozvíte:

 

 

Představení Voom Mesh Mini

 

Voom Mesh Mini jsou jednorázovky, tedy jednorázové elektronické cigarety od výrobce Izzy Smoke, který je jedním z výrobců vstupujících na český trh. Kromě jednorázovek Voom Mesh Mini vyrábí také e-liquidy a další vape produkty, některé z nich věříme že časem najdete i na našem vapeshopu. Izzy Smoke vyrábí několik různých příchutí Voom Mesh Mini, v různých silách nikotinu, tedy hlavně 20mg a 10mg nikotinu. Liquidy v těchto jednorázovkách obsahují nikotinovou sůl, která má lepší vstřebatelnost nikotinu do krevního oběhu, díky tomu snadno uspokojí potřeby i těch nejsilnějších kuřáků.

 

TIP na článek: Tipy a rady jak přestat kouřit.

 

voom mesh mini recenze

 

Voom Mesh Mini Grape Ice

 

VOOM Mesh Mini Grape Ice - tedy jednoduše příchuť hroznového vína s trochou ledové dochutě. Ledová dochuť zde není nepříjemně výrazná ale je to takový fajnový doplněk k chuti utržených hroznů, příchuť je příjemně slaďoučká a chuť hroznového vína je velmi výrazná, ale led ji zmírňuje, takže není ani přeslazená.

 

 

 

Voom Mesh Mini Mint

 

Spíš než chuť máty mi to připomíná časy, kdy jsem byl schopný na praxi nebo ve škole vyžvejkat celý balení Airwaysek každej den, je to takový nenásilný a docela chutný. A co Mint Tobacco?

 

Voom Mesh Mini Mint Tobacco

 

Kdo někdy četl mé recenze, nebo měl možnost diskutovat se mnou o příchutích či liquidech, ví moc dobře že já tabák moc nemusím, což je pro mně jakožto vapera paradox. Voom Mesh Mini Mint Tobacco bere to nejlepší z výše uvedené příchutě Mint a přidává tabák, který by teda mohl být o něco méně výrazný, na druhou stranu je velmi dobře, že se myslí i na milovníky tabákovek - těch je také spoustu, což já bohužel nejsem. Jde o vhodnou příchuť pro chlapy, kteří zkrátka přestávají kouřit.

 

Voom Mesh Mini Passion Grapefruit

 

Pořádný grapefruit mezi jednorázkovkami chybí, nebo jsem na něj ještě nenarazil, nicméně za mně jde o jednu z nejvydařenějších příchutí jednorázovek Voom Mesh Mini a jsem rád, že jsem zrovna tu měl možnost vyzkoušet. :)

 

Voom Mesh Mini Strawberry Banana

 

Tady by mohla být výraznější ta jahoda, ale banán který z potahu cítím mi nostalgicky připomíná časy mi mamka v dětství mixovala banány, celkově jsem velký fanda banánových milkshaků a i liquidů s chutí banánů, kdo to má taky tak, tak ho Voom Mesh Mini Strawberry Banana potěší.

 

Voom Mesh Mini Peach Ice

 

Voom Mesh Mini Peach Ice svou "vybledlou" barvou naznačuje že asi nebude tak dobrý, výrazný, ovocně dobroučký. Ale nesuďme knihu, v našem případě jednorázovku podle obalu, to by jsme klamali. Jde o velmi vydařenou příchuť, možná barva by mohla být atraktivnější. Ledová dochuť není tak výrazná, o to výraznější je však příchuť ovoce.

 

Voom Mesh Mini Mango Ice

 

Voom Mesh Mini Mango Ice je příchuť která autenticky napodobuje chuť manga, super zprávou je, že v příchuti dominuje právě mango a ne "ice", teda ledová složka, která by ale o něco výraznější být mohla, ale spíše jen tak decentně. :)

 

Voom Mesh Mini Watermelon Ice

 

Osobně nejsem fanda melounových příchutí, i když meloun jako takový mám moc rád nicméně příchuť Voom Mesh Mini Watermelon Ice věrohodně připomíná meloun který znám a tak rád ho v létě vydlabávám.

 

Voom Mesh Mini Blackcurrant Lemonade

 

Existují druhy ovoce které mám raději, nicméně z Voom Mesh Mini je Blackcurrant Lemonade TOP 3, tak dobrá chuť že se to ani opravdovému černému rybízu nevyrovná, limonádě možná také ne, nějaký lepší džus z černého tybízu by už konkurovat této jednorázovce mohl.

 

Voom Mesh Mini Apple Ice

 

Apple Ice, tedy ledové jablko - málokterá příchuť apple ice se může vyrovnat opěvovaným příchutím Just Juice, dámy a pánové, pokud nechcete míchat liquidy a dolévat e-cigaretu a máte rádi kvalitní jablečné příchutě, tak je Voom Mesh Mini Apple Ice výbornou volbou která Vám ušetří čas který by jste strávili údržbou elektronické cigarety.

 

Voom Mesh Mini Orange Ice

 

Málokdo ví jak na pomerančovou příchuť a navíc je jich na trhu šíleně málo v jednorázovkách, takže tohle je bezpochyby v rámci sortimentu společnosti Izzy Smoke velká konkurenční výhoda.

 

Voom Mesh Mini Blue Raspberry

 

Tady by Voom Mesh Mini mohl statně bojovat s Elf Barem 600. Ale asi by vyhrál Voom Mesh Mini, chuť je velmi výrazná ale ne chemická a to je jen dobře.

 

Voom Mesh Mini Mix Berry

 

Pán z Izzy Smoke mi sdělil jeho osobní názor, že Voom Mesh Mini Mix Berry mu nechutná tak jako jiné příchutě Voom Mesh Mini, což ukazuje fakt, že chutě můžou být fakt rozdílné, protože mně chutná, baví a je to super věc pro člověka, který je líný dolévat e-cigaretu a jehož 99% pohybu činí ťukání do klávesnice a klikání na myš. :) Což byl jeden z důvodů proč jsem Voom Mesh Mini chtěl zkusit, ač se mi nabízí mnoho výrobců a u těch bez většího renomé pochybuji o kvalitě a nenavazuji bližší kontakt.

 

Závěr

 

Bál jsem se, že alespoň některé jednorázovky Voom Mesh Mini budou fakt propadák, jako třeba české Nick One, nebo některé Vaal Q Bary od Joyetechu. Setkání nelituji a fakt se těším na to, až tyto jednorázovky budou u nás v Česku v prodeji i v sítích GECO nebo na našem e-shopu, doporučil bych je asi každému, kdo hledá nějakou jednorázovku ať už proto, že chce vapování vyzkoušet, nebo proto, že je prostě líný uživatel PC (ať už se jedná o programátory, markeťáky, gamery nebo prostě kohokoliv kdo sedí vesměs jen u počítače). O každé příchuti Voom Mesh Mini si asi udělejte obrázek buď sami, až s nimi přijdete do styku nebo můžete při výběru té Vaší využít naší recenzi. My je určitě dříve nebo později hodláme také naskladnit, pokud chcete o naskladnění vědět, odebírejte newsletter níže a my Vám dáme hned, jakmile naskladníme Voom Mesh Mini, nebo i jiné produkty od výrobce Izzy Smoke, případně můžete zachytit i některou z našich soutěží či akcí.

 

Určitě v brzké době očekávejte recenze na další produkty od výrobce Izzy Smoke, a věřím, že budou stejně tak dobré, jako jednorázovky Voom Mesh Mini.

 

 
Your SEO optimized title page contents