Akce týdne
Neohodnoceno

Kurwa Fatality - nikotinové sáčky - Grapefruit Lemonily Vanilla

Co zkusit trochu lehké trpkosti, kyselosti a sladkosti? Pak vyzkoušejte perfektní kombinaci Grepu, citrónu a tolik milované vanilky. Nikotinové sáčky Kurwa série Fatality přichází se spoustou skvělých příchutí a solidní dávku nikotinu 46,9 mg/g, což znamená 32,8 mg v jednom sáčku. Jedno balení obsahuje 20 kusů nikotinových sáčků. Zcela nový jemnější materiál sáčků oproti předchozím verzím, který je velmi příjemný a pohodlně drží za rtem. Výrobce Kurwa.
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Není skladem
Kód: 4779053620171
Značka: Kurwa
129 Kč
Kategorie: Nikotinové sáčky Kurwa Fatality
Hmotnost: 0.001 kg
Obsah nikotinu: 32,8mg
Položka byla vyprodána…
Kurwa Fatality - nikotinové sáčky - Grapefruit Lemonily Vanilla, produktový obrázek.
Min. - 2% po registraci

Nikotinové sáčky jsou hitem poslední doby. Jedná se o výrobky bez samostatného tabáku obsahující nikotin, který se do těla uživatele dostává perorálně skrze ústní sliznici, a to zpravidla vhodným umístěním sáčku pod horní, nebo dolní ret. Kromě samotného nikotinu obsahují vodu, celuózu, aroma s příchutí, zvýrazňovače chuti, xylitol, zahušťovadla, umělá sladidla, regulátory kyselosti, škrob a další potravinářsky nezávadné konzervační látky. Jedná se o moderní alternativu kouření, která je velmi populární v Dánsku, Rusku, Švédsku a v poslední době i u náš v České republice.

Jedná se o zcela malé bílé sáčky, a to jak před použitím, tak při používání a nezpůsobují žloutnutí zubů ani nepříjemný zápach z úst. Díky jejich velikosti si je můžete vychutnat na jakémkoliv místě, například ve vaší kanceláři, v restauraci, nebo například v kině, čí pří jízdě autem. Nikoho neobtěžují s produkcí kouře, nebo nepříjemným cigaretovým zápachem. Jedná se tedy o velmi diskrétní metodu užívání nikotinu. Slouží také jako zdravější alternativa klasických tabákových výrobků. Nikotinové sáčky mohou být velmi nápomocné při odvykání kouření.

Oblíbené nikotinové sáčky výrobce KURWA přichází na trh hned v několika skvěle povedených sériích a příchutích, které jsou věrny své předloze. Deklarovaný obsah nikotinu v případě série Kurwa Fatality je 46,9 mg/g, což je 32,8 mg na jeden nikotinový sáček. Jedná se tedy o výrobek, který si zamilují především běžní uživatelé nikotinových sáčků, nebo středně silní kuřáci klasických cigaret. V jednom balení nikotinových sáčků Candys nalezneme 20 kusů sáčků. Sáčky dobře drží za rtem a jsou tak velice diskrétní. 


Klíčové vlastnosti

  • Výrobce KURWA
  • 20 ks sáčků v balení
  • Velká porce nikotinu

Nikotinové sáčky KURWA Fatality

Nikotinové sáčky jsou hitem poslední doby. Jedná se o výrobky bez samostatného tabáku obsahující nikotin, který se do těla uživatele dostává perorálně skrze ústní sliznici, a to zpravidla vhodným umístěním sáčku pod horní, nebo dolní ret

kurwa-fatality-logo-vyrobce

Parametry nikotinových sáčků Kurwa Fatality


Modelové označení (Typ, model) Nikotinové sáčky Kurwa Fatality

Počet ks/ balení 20 ks

Velikost Classic

Obsah nikotinu 32,8 mg / 1. sáček

Výrobce Kurwa

Příchuť Grapefruit Lemonily Vanilla

  

Obsah balení

  • 20ks nikotinových sáčků Kurwa Collection

 


Určeno pro náročné

Oblíbené nikotinové sáčky výrobce KURWA přichází na trh hned v několika skvěle povedených sériích a příchutích, které jsou věrny své předloze. Deklarovaný obsah nikotinu v případě série Kurwa Fatality je 46,9 mg/g, což je 32,8 mg na jeden nikotinový sáček. Jedná se tedy o výrobek, který si zamilují především ostřílení uživatelé nikotinových sáčků, nebo i velmi silní kuřáci klasických cigaret. V jednom balení nikotinových sáčků Candys nalezneme 20 kusů sáčků. Sáčky dobře drží za rtem a jsou tak velice diskrétní.  

 

kurwa-fatality-banner

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Your SEO optimized title page contents