Akce týdne
Neohodnoceno

VOOPOO Drag X Plus Professional Edition 100W - Full Kit - Silver Retro Brown

Výkonný elektronický Grip v setu s Pod Clearomizerem Voopoo TPP 2, podpora baterií 18650 a 21700, výkon 5 - 100W, 0,96“ TFT displej, režimy Smart a RBA, USB-C nabíjení, tělo ze zinkové slitiny, závit 510, TPP 2 Pod tank kompatibilní s Cartridgemi Voopoo PnP, 2x žhavící hlava TPP-DM1 a TPP-DM1 v SETU. Zařízení disponuje inovativním chipsetem Gene.Fan 2.0. Výrobce Voopoo. Barva Hnědá.
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: 997538
Značka: VOOPOO
1 499 Kč –26 % 1 099 Kč
Kategorie: Gripy a mody Voopoo Drag X Plus
Hmotnost: 0.001 kg
Celková délka: 130 - 140mm
Celková šířka: 30 - 40mm
Celková tloušťka: 20 - 30mm
Displej: Ano
Kapacita baterie [mAh]: Není součástí
Kapacita e-liquidu [ml]: 5 - 6ml
Možnosti nabíjení: USB-C
Náustek: Kulatý
Pokročilé režimy: Nast. výkon (VW, VV)
Styl potahování: DL (Přímé do plic)
Výkon (W): 80 - 100W
Závit baterie: 510
VOOPOO Drag X Plus Professional Edition Full Kit - Silver Retro Brown, produktový obrázek.
Tip Min. - 2% po registraci
1 499 Kč –26 %

Jeden z vůbec nejoblíbenějších výrobců elektronických cigaret, společnost  Voopoo, představuje zbrusu nový přírustek v podobě exklusivní edice oblíbeného gripu série Drag X s honosným názvem Drag X Plus Professional Edition. Jak již známe s předchozí verze, jedná se o výkonný a vysoce elegantní mód, který disponuje slotem pro jednu baterii typu 18650, nebo 21700 a úctyhodným výkonem až 100W.

Celému Gripu dominuje vystouplý uživatelský ovládací panel, který se po designové stránce opravdu velmi povedl. Na jedné straně nemůžeme přehlédnout logo společnosti Voopoo, druhé straně pak pak dominuje název Gene, což značí název čipové sady, kterou je samotný Grip osazen. Na opravdu velkém čelním panelu je v jeho horní části umístěno velké, kulaté ovládací tlačítko, které slouží primárně jako ovládání samotného žhavení, ale také pro dílčí ovládání, uzamčení, zapnutí a vypnutí modu.

Pro plnohodnotné ovládání je grip vybaven dalšími dvěma tlačítky, které jsou umístěny ihned pod přehledným 0,96“ TFT displejem. Na samé spodní části čelního panelu se pak nachází nabíjecí USB-C port pro rychlé nabití. Grip lze osadit hned dvěma typy baterií, a to klasickou typu 18650, případně s použitím redukce také baterii typu 21700 (nejsou součástí balení). Na velmi přehledném displeji se nachází všechny podstatné informace o aktuálním stavu, mezi nimiž nechybí informace jak o stavu nabití baterie, tak aktuálně zvolenému režimu, množství provedených potahů, délce posledního potahu, ale třeba také informace o aktuálně nastaveném výkonu, aktuálním napětí baterie a použitém odporu žhavící hlavy.

Celá hlavní konstrukce těla je vyrobena ze zinkové slitiny, která přechází z rovného uživatelského panelu v elegantní zaoblení. Grip je osazen závitem 510, což umožňuje použití téměř jakéhokoliv Clearomizéru, který je osazen stejným závitem až do průměru 29mm bez přesahu mimo oblast konstrukce gripu. Zadní zaoblená strana, pod kterou se nachází prostor pro baterii, je potažena měkkou a na dotek velmi příjemnou koženou vrstvou, ve které je vyražen reliéf názvu zařízení. Vzhledem k tomu, že pro celou konstrukci byly použity výhradně lehké materiály, může se tak Grip pochlubit celkovou hmotnosti pouhých 133g (bez baterie).

O všechny funkce a ochranné prvky modu se stará čipset Gene Fan 2.0, díky kterému lze dosahovat výkonu až 100W, poskytuje navíc přesnější znázornění použitých hodnot. Drag X Plus Professional Edition disponuje možností výběru mezi režimy Smart, kdy zařízení samo nastaví doporučený výkon a omezí rozsah výkonu dle připojeného tělíska a RBA režimem, umožňujícím větší možnost přizpůsobení a využití maximálního výkonu modu. Gene Fan 2.0 oproti své předchozí verzi nabízí schopnost rychlého nažhavení, a to za pouhou 0,001 vteřiny. Novinkou zařízení je také možnost změny zobrazení displeje, a to jak vertikální, tak horizontální. Na displej tak můžete nahlížet i z boku.

Spolu s Gripem je v tomto setu dodáván také inovovaný Pod Clearomizer Voopoo TPP Pod Tank 2, který nabízí profesionální vylepšení vzhledu i celkovou použitelnost. Odnímatelný náustek (Driptip) 810 využívá patentovanou netěsnící technologii, která účinně zabraňuje kondenzaci a hromadění kouře. Díky této inovaci je při vapování teplota náustku stále přijatelná a tím příjemná na ústa i při častém používání. Clearomizer je typu Pod, což velmi usnadňuje jeho výměnu i samotné plnění, díky odnímatelné Cartridgi. Základna Clearomizeru TPP Pod Tank 2 je plně kompatibilní s Cartridgemi typu PnP, čímž lze velmi rozšířit oblast použití s opravdu širokou škálou žhavících hlav, ať již TPP, nebo PnP. Vzhledem k jednoduchosti výměny žhavících hlav, praktickému plnění e-liquidem, příjemnému uživatelskému prostředí a režimu SMART je tento set vhodný i pro úplně začátečníky, naproti tomu RBA režim poskytne vše potřebné k detailnímu přizpůsobení i pro náročné a pokročilé vapery.


Klíčové vlastnosti

 • Velký a přehledný 0,96“ TFT displej
 • Výkon až 5W - 100W
 • Podpora dvou typů baterií
 • Rychlé USB-C nabíjení
 • Pod Clearomizér TPP 2

VooPoo Drag X Plus Professional Edition

Jeden z vůbec nejoblíbenějších výrobců elektronických cigaret, společnost  Voopoo, představuje zbrusu nový přírustek v podobě exklusivní edice oblíbeného gripu série Drag X s honosným názvem Drag X Plus Professional Edition.

 

voopoo-drag-x-plus-professional-edition-banner-clanek

Velký TFT displej

Na opravdu velkém čelním panelu je v jeho horní části umístěno velké, kulaté ovládací tlačítko, které slouží primárně jako ovládání samotného žhavení, ale také pro dílčí ovládání, uzamčení, zapnutí a vypnutí modu. Celá hlavní konstrukce těla je vyrobena ze zinkové slitiny, která přechází z rovného uživatelského panelu v elegantní zaoblení. Grip je osazen závitem 510, což umožňuje použití téměř jakéhokoliv Clearomizéru, který je osazen stejným závitem až do průměru 29mm bez přesahu mimo oblast konstrukce gripu.

voopoo-drag-x-plus-professional-edition-display

voopoo-drag-x-plus-professional-edition-baterie

Dva typy baterií

Grip lze osadit hned dvěma typy baterií, a to klasickou typu 18650, případně s použitím redukce také baterii typu 21700 (nejsou součástí balení).


Rychlé USB-C nabíjení

Na samé spodní části čelního panelu se pak nachází nabíjecí USB-C port pro rychlé nabití. Parametr nabíjení: 5V/2A

voopoo-drag-x-plus-professional-edition-usb-c

voopoo-drag-x-plus-professional-edition-tpp-2-pod-tank

Pod Clearomizér TPP 2.

Spolu s Gripem je v tomto setu dodáván také inovovaný Pod Clearomizer Voopoo TPP Pod Tank 2, který nabízí profesionální vylepšení vzhledu i celkovou použitelnost. Odnímatelný náustek (Driptip) 810 využívá patentovanou netěsnící technologii, která účinně zabraňuje kondenzaci a hromadění kouře. Díky této inovaci je při vapování teplota náustku stále přijatelná a tím příjemná na ústa i při častém používání. Clearomizer je typu Pod, což velmi usnadňuje jeho výměnu i samotné plnění, díky odnímatelné Cartridgi.


Široká kompatibilita TPP vs. PnP

Pod Tank TPP 2 přichází již s osvědčeným typem meshových žhavících hlav TPP. Clearomizer je typu Pod, což velmi usnadňuje jeho výměnu i samotné plnění, díky odnímatelné Cartridgi. Základna Clearomizeru TPP Pod Tank 2 je plně kompatibilní s Cartridgemi typu PnP, čímž lze velmi rozšířit oblast použití s opravdu širokou škálou žhavících hlav, ať již TPP, nebo PnP.

voopoo-drag-x-plus-professional-edition-tpp-2-zhavici-hlava-tpp-coil

 

Parametry a specifikace Gripu Drag X Plus Pro Edition


Typové zařazení Voopoo Drag X Plus Professional Edition

Rozměry 88mm x 35mm x 28mm

Rozsah výstupního výkonu 5W - 100W

Rozsah vstupního napětí 3,2V – 4,2V

Podporovaný odpor 0,1Ω - 3Ω

Displej 0,96“ TFT

Baterie 1x 21700 / 1x 18650 (nejsou součástí balení)

Parametry nabíjení USB-C, 5V/2A

Režimy Smart, RBA VW

Materiál Zinková slitina, kůže

Závit 510

Barva Retro Brown + Silver (Stříbrná, Hnědá)

 

Parametry a specifikace Pod Clearomizéru TPP 2


Typové zařazení Voopoo TPP Pod Tank 2

Průměr 26 mm

Délka 52 mm

Objem 5,5 ml

Materiál Nerezová ocel, PCTG

Závit 510

Podpora žhavících hlav Voopoo TPP DM1, DM2

Náustek (Driptip) Kulatý, typ 810

Závit 510

Barva Stříbrná (Silver)

 

voopoo-drag-x-plus-professional-edition-chipset-gene-fan-2

Inovativní Chipset Gene.Fan 2.0

O všechny funkce a ochranné prvky modu se stará čipset Gene Fan 2.0, díky kterému lze dosahovat výkonu až 100W, poskytuje navíc přesnější znázornění použitých hodnot. Drag X Plus Professional Edition disponuje možností výběru mezi režimy Smart, kdy zařízení samo nastaví doporučený výkon a omezí rozsah výkonu dle připojeného tělíska a RBA režimem, umožňujícím větší možnost přizpůsobení a využití maximálního výkonu modu. Gene Fan 2.0 oproti svým předchozím verzím nabízí schopnost rychlého nažhavení, a to za pouhou 0,001 vteřiny.


 

Obsah balení

 • 1x Grip VooPoo Drag X Plus Professional Edition
 • 1x Pod Clearomizér TPP Pod Tank 2
 • 1x Žhavící hlava TPP-DM1 (0,15Ω)
 • 1x Žhavící hlava TPP-DM2 (0,2Ω)
 • 1x Nabíjecí USB-C kabel
 • 1x Návod k použití

 


Produktové video: Voopoo Drag X Plus Professional

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

VOOPOO

Od svého založení VOOPOO věří v sílu technologie, která může lidem přinést potěšení a zdravý životní styl. Společnost VOOPOO se proto snaží prosazovat a rozvíjet technologie a přispívat tak k podpoře kvality života lidské společnosti. Ve VOOPOO vždy vytváříme produkty vysoké kvality s vynikající technologií, módním vzhledem a profesionálním servisem, abychom vyhověli potřebám uživatelů s nejlepší zkušeností s výrobky.

VOOPOO

Your SEO optimized title page contents