Akce týdne

Co je to JUUL? Konec prodeje JUUL v Evropě

V článku Co je to JUUL? Konec prodeje JUUL v Evropě se dozvíte:

 

 

Co je to JUUL?

JUUL je elektronická cigareta od společnosti JUUL Labs která byla založena v roce 2015 v Californském městě San Francisco. Elektronická cigareta JUUL trhá rekordy v prodejnosti a marketingu v odvětví tabákového průmyslu a elektronických cigaret především díky jednoduchosti a dostupnosti elektronické cigarety JUUL.

Elektronická cigareta JUUL je miniaturní zařízení které můžeme zařadit do kategorie POD systémů, rozměry je podobně veliká jako klasická tabáková cigareta a nevyžaduje v podstatě žádnou údržbu. Jako spoustu elektronických cigaret s POD systémem i JUUL umožňuje aktivaci pouhým potažením bez potřeby zmáčknout spínací tlačítko. Elektronická cigareta JUUL se pyšní poměrně slabou baterií, a to 266 mAh a nabíjí se prostřednictvím magnetické nabíječky skrze USB port, můžete ji tak nabíjet například z počítače nebo notebooku.

Uzavřený POD systém JUUL cartridges funguje tak, že si dokupujete jednorázové cartridge s 0,7ml e-liquidu. Ten obsahuje nikotinovou sůl která má vyšší pH a rychle se vstřebává. Nikotinová sůl (SALT e-liquidy) se díky nižšímu pH pak také odpařuje i při nižších teplotách. Na výběr máte ze dvou sil nikotinu a to pro silné kuřáky JUUL 18mg/ml a pro příležitostné je zde pak varianta JUUL 9mg/ml, cartridge jednoduše nasadíte do PODu, jakmile uslyšíte cvaknutí, můžete vapovat.

 

juul, juul naplne, juul recenze, juul cena, juul cigareta, juul starter pack
Neonový nápis s logem JUUL | Ilustrační foto, zdroj unsplash.com

 

Konec prodeje JUUL v Evropě

Populární elektronická cigareta JUUL od společnosti JUUL Labs ukončila prodej ve většině zemí EU. K ukončení distribuce a prodeje v EU značně přispěla také kauza s úmrtími uživatelů elektronické cigarety JUUL ke kterým došlo v USA v roce 2019. Tento případ byl objasněn faktem že si uživatelé plnili náhradní JUUL cartridges zákaznou směsí na bázi marihuany. I tak ale bohužel tato kauza JUUL Labs značně poznamenala.

Máte-li elektronickou cigaretu JUUL jistě se ptáte čím ji nahradit, až Vám dojdou JUUL cartridges, za nás můžeme doporučit buď jednorázové elektronické cigarety od výrobce Nasty Juice nebo elektronické cigarety s POD systémem, u kterých si pak cartridge můžete dolévat e-liquidem.

Alternativní POD systémy k elektronické cigaretě JUUL?

Jednoduché, snadno ovladatelné elektronické cigarety s POD systémem jako alternativa k elektronické cigaretě JUUL.

 
Your SEO optimized title page contents