Akce týdne

Jak namíchat liquid s nikotinem

V článku Jak namíchat liquid s nikotinem se dozvíte:

 

 

Všeobecně Vám může pomoci náš článek - Jak namíchat vlastní e-liquid? Ale dnes si do hloubky řekneme jak namíchat e-liquid s nikotinem.

 

Jak vybrat správný poměr PG/VG?

 

Správný poměr PG/VG nebo-li propylenglykolu a rostlinného glycerinu je důležitý nejen pro výraznější chuť e-liquidu či hustotu páry a typ vapingu, ale také pro Vaši e-cigaretu nebo grip, resp. pro životnost atomizérů a žhavících hlav u Vašich elektronických cigaret a gripů. Obecně pro elektronické cigarety se žhavícími hlavami s odporem 0,6ohm a vyšším doporučujeme poměr 50PG/50VG. U výkonných elektronických cigaret a gripů s odpory žhavících hlav a atomizéry 0,5ohm a nižšími pak doporučujeme poměr s vyšším VG, tedy 70VG/30PG a vyšší VG, tzn. 80VG/20PG (pro DL), a 100VG/0PG (pro cloudchasing)

 

Jak namíchat nikotin do e-liquidu?

 

Nikotin do e-liquidu namícháte snadno s pomocí naší kalkulačky na míchání liquidů. Důležité je vědět jakou sílu nikotinu potřebujete, podle toho si naředíte bázi na míchání liquidů nebo booster pro míchání liquidů. Jsou dvě cesty kterými do Vámi namíchaného e-liquidu dostanete nikotin, a to buď pomocí nikotinové báze nebo beznikotinové báze na míchání liquidů, kterou budete ředit a boosteru. Nikotin a PG/VG se dá mícháním regulovat, např.. máte 50ml (5x10ml) boosteru 50PG/50VG o síle 20mg a pak máte 50ml (5x10ml) nikotinové báze o poměru 70VG/30PG a síle 10mg nikotinu, když tyto dvě složky - tedy booster a bázi slejete, vznikne Vám e-liquid s poměrem 60VG/40PG a sílou nikotinu 15mg.

 

Kalkulačka e-liquidu s nikotinem

Kalkulačka e-liquidu s nikotinem Vám pomůže spočítat kolik boosteru musíte nalít do báze, aby jste dosáhli kýžené síly nikotinu, popřípadě že by jste potřebovali pomoci s mícháním příchutí, pomůže Vám naše kalkulačka e-liquidů.

Obsah nikotinu v boosteru - v mg/ml:
Požadovaný obsah nikotinu - v mg/ml:
Celkové množství míchané báze - v ml:


Počet ml boosteru: __ ml
Počet ml beznikotinové báze: __ ml

 

Jak si usnadnit míchání liquidu?

 

Usnadnit si míchání liquidu můžete za pomocí pomůcek jako jsou plnící lahvičky či injekční stříkačky. Díky těm může být Vaše míchání liquidů mnohem přesnější. Dosti Vám může pomoci také naše kalkulačka na míchání e-liquidu nebo-li e-liquid kalkulačka. Při přidávání příchutí do báze/boosteru pak mějte na paměti, že cca 30 kapek příchutě = 1ml, není to 100% přesné, ale je to zhruba přesné a nic tím nezkazíte.

 

Jak namíchat liquid s nikotinem a Shake & Vape příchutí?

 

Namíchat liquid s nikotinem a Shake & Vape příchutí je velmi jednoduché a není v podstatě nic, co by jste na tom mohli zkazit. Budete potřebovat následující:

 

 

Jak namíchat liquid s nikotinem, shake & vape, shake and vape, příchuť na míchání liquidu
Po kliknutí na obrázek se Vám ukáže výběr Shake & Vape příchutí na Royalvape.cz

 

Sundáte kapátko z lahvičky Shake & Vape příchutě, a nalijete do ní bázi nebo booster, pro rychlejší dolévání lahvičky bází nebo boosterem Vám pomůže sundat kapátka i z lahviček s boosterem nebo nikotinovou bází a nalít lahvičku. Nemáte sice rysku kam až můžete dolít bázi nebo booster ale nepsané a osvědčené pravidlo je, dolít až po konec etikety na lahvičce s příchutí nahoře. Pak už jen nasadíte kapátko zpět na lahvičku s Shake & Vape příchutí které je dolité bází či boosterem, pořádně lahvičku s příchutí a bází protřepete (alespoň 1-2min.) a můžete vapovat.

Your SEO optimized title page contents