Akce týdne

Jak přestat kouřit s elektronickou cigaretou?

Jak přestat kouřit s elektronickou cigaretou?

Elektronické cigarety volí spoustu uživatelů jako možnost jak přestat kouřit, pro silné kuřáky je totiž opravdu velmi těžké ze dne na den přestat kouřit, proto občas potřebují pomoc pomocníka v podobě např. zahřívaných tabákových výrobků, snusu (žvýkacího tabáku) nebo právě oblíbených elektronických cigaret. V době kdy nejen klasické cigarety zdražují spoustu kuřáků uvažuje buď o přechodu na levnější variantu nebo o tom, že přestanou kouřit úplně - díky elektronickým cigaretám máte sice vyšší počáteční investici, ale i tak vyjdou e-cigarety několikanásobně levněji než klasické cigarety a to je dobrý start, pojďme si tehdy shrnout pár základních tipů které Vám pomohou rychleji přestat kouřit.

Budete bezpochyby potřebovat elektronickou cigaretu, primárně určenou na MTL vaping, ze začátku Vám bude stačit kvalitní ale nějaká jednoduchá elektronická cigareta, mezi naše tipy patří například Joyetech eGo AIO AST Pod nebo VOOPOO V.Thru Pro POD. E-cigaret je ale nepřeberné množství, proč tedy zmiňujeme tyto?

 

Na základě feedbacku (zpětné vazby) od zákazníků, nicméně neznamená že jde o nejlepší elektronické cigarety - každý uživatel má jiné preference a každému uživateli vyhovuje zkrátka nějaká jiná. U výběru Vaší první elektronické cigarety Vám může poradit naše poradenství nebo Vám může obecně pomoci náš článek Jak vybrat elektronickou cigaretu?

 

Dále budete potřebovat najít náplň do elektronické cigarety (e-liquid) se správnou sílou nikotinu, obecně platí, že, kouříte-li jednu a více krabiček klasických cigaret denně, měli by jste sáhnout po e-liquidu s 12mg nikotinu a více. Běžně Vám postačí 12-15mg nikotinu. Při výběru náplní doporučujeme při prvním nákupu sáhnout po více různých e-liquidech, zejména tabákových nebo dezertových příchutí, ale ani ovocnými nic nezkazíte - hlavní je, aby jste našli příchuť která Vám chutná a neměli tendenci si zapálit klasickou cigaretu. V případě, že by jste chtěli ještě více ušetřit pak můžeme doporučit zakoupení nikotinové báze o síle vyhovující Vašim kuřáckým potřebám (tzn. v případě jedné krabičky a více vykouřených klasických cigaret denně = 12-15mg nikotinu) a zakoupení jedné až dvou Shake & Vape příchutí, které budete střídat. Namíchání prvního e-liquidu i v případě zakoupení Shake & Vape příchutě a nikotinové báze bývá velmi snadné, otevřete lahvičku s Shake & Vape příchutí, sundáte kapátko, dolijete bázi (ryska na lahvičkách s Shake & Vape příchutěmi zpravidla nebývá, obecně však doporučujeme dolít bázi po konec etikety na horní části lahvičky), kapátko nasadíte, zatřepete s lahvičkou po dobu 1-2 minut a máte hotový e-liquid.

 

Doporučujeme vapovat a snažit se během vapování vyhýbat kouření klasických cigaret, první cca týden budete mít bezpochyby chuť na cigaretu, nezapalujte si, tuto chuť potlačíte vapováním. Pocit že nemáte chuť na cigaretu postupně přijde a značí že tělo má dost nikotinu, naopak pocit chuti na cigaretu značí, že tělo potřebuje nikotin. Snižujte dávky nikotinu opravdu velmi opatrně, běžně doporučujeme přejít na slabší sílu o cca 3mg nikotinu postupně za 3-6 měsíců.

 

Pro případ že počáteční investice do e-cigaret je pro Vás příliš finančně náročná, doporučujeme vyzkoušet jednorázové elektronické cigarety - ze kterých dostanete v průměru tolik nikotin, kolik z 2-3 krabiček klasických cigaret za cenu zhruba jedné krabičky.

 

 
Your SEO optimized title page contents