Akce týdne

Grip Smoktech X-Priv - RECENZE

V článku Grip Smoktech X-Priv - RECENZE se o gripu Smoktech X-Priv 225W dozvíte:

 

Grip Smoktech X-Priv 225W je oblíbený především mezi mladými, podle mně za to může jeho velká kouřivost a výkon až 225W, na což nejeden člověk strhne svůj pohled. S gripem tak dobře jdou dělat vape triky. Smoktech tedy vyvinul velký, těžký a za mě minimalisticky designový parostroj, ze kterého na veřejných prostranstvích nejeden důchodce padne do mdlob.

Aby jste ze svého X-Privu vytáhli maximum je potřeba si dokoupit dva monočlánky (baterie) typu 18650. Výhodou je relativně široké portfolio žhavicích hlav které jsou s clearomizerem TFV12 Prince kompatibilní. Patří mezi ně: čtyřspirálkové Q4 o odporu 0,4ohm - jedna je dokonce součástí balení gripu, čtyřspirálkové M4 o odporu 0,17ohm dále pak šestispirálkové X6tky s odporem 0,15ohm a pak desetispirálkové T10 s odporem 0,12ohm která je ideální volbou pro ty, kteří rádi vape triky a velké množství páry.

Nakoupit tento grip pak můžete v barevných variantách Prism Rainbow (duhová), Prism Blue (modrá), Black-red (černo-červená) a Prism Chrome. U nás na e-shopu jde o jedny z nejprodávanějších gripů.

Výhody gripu Smoktech X-Priv 225W

 

  • Jako výhodu shledávám to, že je grip ideální na vape triky a velkou tvorbu páry, takže je super pro DL vaping
  • Velmi pěkný design a přehledný displej
  • Grip můžete nabíjet přes USB kabel, tedy nepotřebujete nabíječku na monočlánky

 

Nevýhody gripu Smoktech X-Priv 225W

 

  • Na můj vkus je grip těžký, ale zase to je tím že já jsem naučený na MTL vaping a tak mi stačí menší a tím pádem i lehčí zařízení
  • Jako drobnou nevýhodu pak shledávám to, že nastavování výkonu postupným mačkáním tlačítka pro zvýšení výkonu jde výkon o 0,1W a až pak o 1W. Pro rychlé nastavení vyššího výkonu musíte tlačítko pro zvýšení výkonu držet a výkon se pak zase pro změnu nastavuje o něco rychleji.

 

Shrnutí o gripu Smoktech X-Priv 225W

Grip Smoktech X-Priv je jeden z mála gripů které jsem osobně vyzkoušel, určitě toho nelituji ale zkrátka DL vaping narozdíl od jiných vaperů není můj šálek kávy, ale je designově pěkný a výkonnostně pro vape triky a DL vaping ideální. Co se mi ale opravdu líbí je, že můžete nabíjet grip bez nabíječky na monočlánky pomocí USB kabelu.

Your SEO optimized title page contents