Akce týdne

Vapefly Jester II Pod recenze

 

Výhody Vapefly Jester II Pod

 

Vapefly Jester II Pod je další elektronická cigareta s POD systémem z dílny společnosti Vapefly. Za mne (dle mého subjektivního dojmu) se jedná o jeden z nejlepších PODů který jsem kdy měl možnost vyzkoušet. Vyniká perfektním vyvážením podání chuti a kouřivosti při cartrdidgi o odporu 0,6ohm, ta je součástí základního balení. Pokud však chcete, můžete si vybrat i z dalších cartridgí které Vapefly vyrábí a to 0,8ohm, 1,0ohm a 1,2ohm. Jedná se tedy o relativně velkou variabilitu pro začínající e-kuřáky kteří sáhnou po MTL variantě. Mne osobně nejvíce však sednul odpor 0,6ohm, ve kterém jsem testoval Shake and Vape příchutě ZAP! Juice Aisu, dokonalý požitek poté, co jsem dlouho vapoval vesměs jen dezertovky.

 

vapefly jester ii pod, jester pod, vapefly jester 2 pod kit

 

Nevýhody Vapefly Jester II Pod

 

Jako nevýhodu Vapefly Jester II Pod shledávám asi jen v tom, že nemá více barevných variant a že varianta Silver a Gunmetal vypadá defacto stejně. Co ale není může být. Zase je to můj subjektivní názor a kromě toho, že jinak asi Vapefly Jester II Podu nemám moc co vytknout, tak toto asi jediné zbývá.

 

Shrnutí recenze Vapefly Jester II Pod

 

Jednoduše si recenzi shrňme, pokud hledáte POD systém pro začátečníky bez nutnosti slořitého nastavování, s relativně dobrou výdrží baterie a s dobrým podáním chuti, určitě můžete sáhnout i po Vapefly Jester 2 Pod.

 

Výhody Vapefly Jester II Pod

Rozměry: 110mm x 15,6mm x 24mm
Hmotnost: 42g
Objem cartridge: 3ml
Kapacita baterie: 1000mAh
Nabíjení: USB-C 5V/1A
Použité materiály: PCTG, ABS/PC
Your SEO optimized title page contents