Akce týdne

Vandy Vape Ni80 odporový drát 28GA 9m

Samostatný odporový drát z nichromu, výrobce Vandy Vape, určený k namotávání vlastních spirálek.
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Není skladem
Kód: 6970834000153
Značka: Vandy Vape
99 Kč
Kategorie: Odporové dráty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Položka byla vyprodána…
Vandy Vape Ni80 - odporový drát - 28GA - 9m
Min. - 2% po registraci

Ni80 je nichromový (NiCr) odporový drát slitiny niklu a chromu, a je určen pro všechny milovníky namotávání vlastních spirálek. Jedná se o odporový drát, který lze použít do všech komerčních RTA, RBA atomizérů, Clearomizerů umožňujících výměnu žhavící spirály. Tento odporový drát najde uplatnění nejen v režimu klasického výkonu VW, ale také v pokročilých režimech TC. Nichrom se vyznačuje především vynikající odolností proti korozi, a také svou vysokou pevností a stálostí i při vysokých teplotách.

Před samotným použitím doporučujeme namotanou spirálku na sucho vypálit, avšak pouze v nižších hodnotách výkonu, aby nedošlo k přepálení. Je to z toho důvodu, že při výrobě je na drát nanesena ochranná vrstva, která při okamžitém použití vyvolává zkreslenou chuť použitého e-liquidu (náplně do elektronické cigarety).

Pro představu uvádíme pár základních pojmů ovlivňující výsledný odpor při namotávání vlastních spirálek.

Průměr odporového drátu: Čím vyšší Gauge číslo (Ga), tím tenčí je odporový drát, což má za následek vyšší výsledný odpor. Čím nižší Gauge číslo (Ga), tím silnější odporový drát, což ve výsledku znamená opak, a to nižší výsledný odpor.

Délka odporového drátu: Čím více drátu k namotávání spotřebujete, tím docílíte vyššího výsledného odporu a naopak.

K dosažení přesných výsledků finálního odporu doporučujeme zakoupit spolu s odporovým drátem také přístroj k měření výsledného odporu Ohm metr, který rovněž naleznete v našem e-shopu.


Klíčové vlastnosti

  • Materiál Ni80 (nichrom, NiCr)
  • Výrobce Vandy Vape

 

Vandy Vape

Vandy Vape je společnost, která byla založena v roce 2016. Specializuje se na výrobu elektronických cigaret a příslušenství. Produkty Vandy Vape si získaly v poměrně krátkém čase spoustu příznivců po celém světě, především díky kvalitě zpracování svých výrobků a vynikajícím parametrům elektronických cigaret, které se vyznačují vynikajícím výkonem a dokonalým podáním chuti. To vše podtrhuje skvělá cenová dostupnost. 

Logo firmy Vandy Vape

 

Parametry Ni80 odporového drátu


Materiál

 

Ni80 (nichrom)

Průměr odporového drátu

 

0,3 mm (28 ga)

Celková délka odporového drátu

 

9 m (30 ft)

Výrobce

 

Vandy Vape

 

Víte, co je Ni80 ?

Nichrom (vzorec NiCr) je slitina 80 % niklu a 20 % chromu (hmotnostních) šedostříbrné barvy. Vyznačuje se vysokou odolností vůči korozi a vysokým bodem tání 1400 °C. Obecně jde o skupinu slitin niku, chrómu, případně i železa. Nichrom má hustotu 8,31 g/cm³, tepelnou vodivost 15 W / (m K) a elektrický odpor 1,12 Ω mm² / m. Své uplatnění nalézá především pro topná tělesa průmyslových zařízení, domácích spotřebičů, topných spirálek pro e-cigarety.

Převzato z wikipedia.org

Rychlý tip!

 

Obsah balení

  • 9 m odporového drátu určeného k namotávání vlastních spirálek, uvedených parametrů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Vandy Vape

Vandy Vape se specializuje na výrobu a prodej e-cigaret a příslušenství po celém světě. Zaměstnanci Vandy Vape se věnují vynikajícímu výzkumu a vývoji vape. Vandy Vape zůstává věrná svým zásadám výjimečné kvality a spokojenosti zákazníků při zachování cenové dostupnosti.

Vandy vape

Your SEO optimized title page contents