Akce týdne
Neohodnoceno

PEEGEE Mall Blend 18mg

Chuť poctivého cigaretového tabáku, který je lehounce nasládlý a vhodný pro celodenní vapování. Náplň do elektronické cigarety s obsahem nikotinu 18 mg. E-liquidy Peegee jsou vyráběny v ČR.
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Není skladem
Kód: 8596415108872
Značka: PEEGEE
109 Kč
Kategorie: E-liquidy Peegee 18mg
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Celkový objem: 10 ml
Druh příchutě: Tabákové
Obsah nikotinu: 18mg
Poměr PG / VG: PG 70 / VG 30
Styl potahování: DL (Přímé do plic)
Položka byla vyprodána…
PEEGEE - Mall Blend - 18mg
Min. - 2% po registraci

Chuť poctivého cigaretového tabáku, který je lehounce nasládlý a vhodný pro celodenní vapování. Náplň do elektronické cigarety s obsahem nikotinu 18 mg.

Náplně do elektronických cigaret značky PEEGEE se vyznačují především svou výraznou chutí. Ať už se jedná o ovocné, tabákové, ale i například nápojové příchutě, PEEGEE přichází s opravdu rozmanitou nabídkou, mezi níž si každý jistě vybere tu svou oblíbenou. Svěží meloun, dokonale šťavnaté jahody, nebo sladká vanilka jsou skvělou volbou pro milovníky lahodných e-liquidů. Na své si určitě přijdou i zarytí milovníci vynikajících tabákových příchutí. PEEGEE jich má v nabídce hned několik, a kromě americké červené klasiky, nebo sladších odrůd tabáku, na vás čekají i vytříbené tabákové směsi plné výrazných tabákových tónů a jedinečných chuťových zážitků.

S poměrem základních složek 70PG / 30VG si vychutnáte především intenzivní a věrnou chuť každé z nabízených náplní. Díky tomuto poměru se pak náplně PEEGEE dokonale hodí především pro menší elektronické cigarety a dnes velmi oblíbené pod systémy. Odpovídají tomu také i vyšší intenzity nikotinu, ve kterých jsou e-liquidy PEEGEE k dostání. Na své si tak rozhodně přijdou především středně silní, ale i velmi silní kuřáci. Vysokou přidanou hodnotu náplní PEEGEE nezajišťují jen kvalitní suroviny použité k jejich výrobě, ale také samotné postupy, které za jejich výrobou stojí. Náplně PEEGEE jsou vyvíjeny v moderních laboratořích, a to za velmi přísných hygienických podmínek. To vše je pak zárukou nejvyšší kvality splňující striktní pravidla a certifikace pro vstup na celý evropský trh. Chuťově jedinečné a vysoce kvalitní e-liquidy PEEGEE jsou tak ideální pro celodenní vapování.

Výroba náplní PEEGEE probíhá výhradně v České republice za použití nejkvalitnějších surovin a za přísné kontroly nad celou výrobou. Jenom tak může být zaručena výsledná kvalita a odpovídající parametry výsledných produktů. Právě tento přístup řadí tyto e-liquidy ke špičce v tomto sortimentu. Náplně PEEGEE jsou navíc testovány akreditovanou laboratoří přímo v České republice, a jsou tak naprosto v souladu se všemi normami v rámci Evropské unie.


Klíčové vlastnosti

  • Hotová náplň do elektronických cigaret
  • Vyrobeno v České republice
  • Vhodné pro pod systémy

 

Vyrobeno v ČR

Výroba Náplní PEEGEE probíhá výhradně v České republice za použití nejkvalitnějších surovin a za přísné kontroly nad celou výrobou. Jenom tak může být zaručena výsledná kvalita a odpovídající parametry výsledných produktů. Právě tento přístup řadí tyto e-liquidy ke špičce v tomto sortimentu.

Náplně, e-liquidy, PEEGEE

Parametry a specifikace


Příchuť

 

Mall Blend (Tabáková příchuť)

Celkový objem

 

10ml

Obsah nikotinu

  18mg / 1ml

Obchodní název

  PEEGEE

Výrobce

  Vitaestyle s.r.o.

Země původu

 

Česká republika

Poměr PG / VG

 

70 / 30

 

 

Obsah balení

  • 1x 10ml náplně uvedených parametrů

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

PEEGEE

Chuťově výrazné náplně PEEGEE s bohatou nabídkou příchutí. Ovoce, tabáky, ale i nápoje, PEEGEE přichází s opravdu mnoha náplněmi, mezi kterými si každý vybere tu svou oblíbenou. Chuťově výrazné náplně PEEGEE s bohatou nabídkou příchutí.

Ovoce, tabáky, ale i nápoje, PEEGEE přichází s opravdu mnoha náplněmi, mezi kterými si každý vybere tu svou oblíbenou. Svěží meloun, šťavnatá jahoda i sladká vanilka jsou skvělými volbami pro milovníky lahodných e-liquidů. Na své si ale přijdou i milovníci vynikajících tabáků. PEEGEE jich má v nabídce hned několik a kromě americké klasiky, nebo sladkého tabáku vás čekají i vytříbené tabákové směsi plné silných tónů a jedinečných chuťových zážitků.

S poměrem 70PG / 30VG si vychutnáte především intenzivní a věrnou chuť každé z nabízených náplní. Svým poměrem se PEEGEE e-liquid skvěle hodí pro menší elektronické cigarety a především pro celou řadu pod systémů. Odpovídají tomu i vyšší síly nikotinu, ve kterých jsou PEEGEE náplně dostupné. Na své si tak přijdou především středně silní a silní kuřáci.

Vysoký standard náplní PEEGEE nezajišťují jen kvalitní suroviny použité k výrobě, ale také postupy, které za výrobou stojí. V moderních laboratořích za přísných hygienických podmínek vzniká produkt nejvyšší kvality splňující striktní pravidla a certifikace pro vstup na evropský trh. Chuťově výjimečné a vysoce kvalitní e-liquidy PEEGEE jsou ideální pro každodenní vapování.

 

PEEGEE logo

Your SEO optimized title page contents