Akce týdne
Neohodnoceno

iSmoka-Eleaf iStick TC 200W černý

iSmoka-Eleaf iStick TC 200W černý

iSmoka Eleaf iStick TC 200W je vysokovýkonný elektronický Grip s vyměnitelnými monočlánky v kovovém těle a OLEDdisplejem. Nechybí zde ani možnost regulace teploty spirál TC. Oproti předešlým modelům využívá jako zdroj energie celkem tři monočlánky typu 18650, avšak díky tomu můžete nastavit výkon až k hodnotě 200W. iSmoka Eleaf iStick TC 200W nabízí celkem 5 módů. TC-Ti, pro titanové spirálky (regulace teploty a výkonu). TC-Ni, pro niklové spirálky (regulace teploty a výkonu) VW, pro kanthalové a nerezové spirálky (regulace výkonu) TC-SS, pro nerezové spirálky (regulace teploty a výkonu) a TCR, možnost nastavení teplotního koeficientu dle odporu žhavící hlavy. Podporovaný odpor při režimech TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR je 0.05ohm-1.5ohm a při režimech VW 0.1ohm-3.5ohm. OLED displej nabízí zobrazení hodnot jako stav nabití, Gripu, odporu atomizeru, aktuální výkon, teplota a napětí.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Není skladem
Kód: 995160
Značka: Eleaf (iSmoka)
1 099 Kč
Kategorie: Gripy a mody Eleaf iStick TC200W
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Barva: Černá
Položka byla vyprodána…
ismoka-eleaf-istic-grip-tc-200w-cerny
Min. - 2% po registraci

iSmoka-Eleaf iStick TC 200W černý

iSmoka Eleaf iStick TC 200W je vysokovýkonný elektronický Grip s vyměnitelnými monočlánky v kovovém těle a OLEDdisplejem. Nechybí zde ani možnost regulace teploty spirál TC. Oproti předešlým modelům využívá jako zdroj energie celkem tři monočlánky typu 18650, avšak díky tomu můžete nastavit výkon až k hodnotě 200W. 

iSmoka Eleaf iStick TC 200W nabízí celkem 5 módů. TC-Ti, pro titanové spirálky (regulace teploty a výkonu). TC-Ni, pro niklové spirálky (regulace teploty a výkonu) VW, pro kanthalové a nerezové spirálky (regulace výkonu) TC-SS, pro nerezové spirálky (regulace teploty a výkonu) a TCR, možnost nastavení teplotního koeficientu dle odporu žhavící hlavy.

Podporovaný odpor při režimech TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR je 0.05ohm-1.5ohm a při režimech VW 0.1ohm-3.5ohm. OLED displej nabízí zobrazení hodnot jako stav nabití, Gripu, odporu atomizeru, aktuální výkon, teplota a napětí.

Nabíjení Gripu iStick TC 200W probíhá pomocí Micro USB portu na těle zařízení avšak pro rychlejší nabíjení doporučujeme externí nabíječku baterií typu 18650. iStick TC 200W nabízí také možnost aktualizace firmwaru(možnost nahrání aktuální verze při její aktualizaci výrobcem). iStick TC 200W je kompatibilní se všemi Clearomizery disponující závitem typu 510 a při použití redukce lze rovněž použít drtivou většinu Clearomizerů se závitem eGo.

 

 Klíčové vlastnosti

  • Vysoký výstupní výkon až 200W
  • Použití baterií 18650
  • Podporované režimy TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR
  • Jednoduchá obsluha
  • Precizní zpracování
  • Výrobce iSmoka Eleaf

 

Parametry a specifikace

  Rozměry Gripu 84 x 57 x 37mm
  Závit 510
  Kapacita zabudované baterie Není součástí
  Celkový výstupní výkon až 200W
  Podpora režimů TC - Ni,Ti,SS, TCR
  Podporovaný odpor 0,05 - 3,5 ohm
  Barva
Černá
  Výrobce Eleaf iSmoka
 
 
 
 
 
 
Možnosti a funkce Gripu
 
OLED Display ano
Ochrana proti nechtěnému zapnutí (Click Protection) ano
Možnost změny napětí (VV) auto
Možnost změny teploty spirály (VT-TC) ano
Možnost nastavení výkonu (VW) ano
Nastavení teplotního koeficientu pro různé materiály (TRC) ano
Přednastavení režimy (Presety) ne
LED podsvícení tlačítka ne
Konektivita ne
Možnost Upgrade Firmware ano
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Your SEO optimized title page contents