Akce týdne

Smoktech G-Priv 3 TC230W easy Kit Prism

Vysoce výkonný Grip s celkovým výkonem až 230W, dotykový displej, na baterie 18650, USB-C nabíjení
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Není skladem
Kód: 6940695637966
Značka: SMOK (Smoktech)
1 799 Kč
Kategorie: Gripy a mody SMOK G-Priv 3
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Položka byla vyprodána…
Smoktech G-Priv 3 230W Easy Kit - Chrome
Min. - 2% po registraci

A je tady opět další ze série dotykových Modů od společnosti Smoktech, tentokrát nesoucí chronologické označení G-Priv 3. Novinek, oproti předchozím verzím, je opravdu dost. Pojďme se na něj podívat podrobněji.

Největší změnou asi prošel samotný dotykový HD displej, který je plně barevný s úhlopříčkou 2,4" a najdete na něm opravdu vše potřebné, co pořádný Vaper potřebuje. Ať jsou to samotné presety předehřívání v režimu výkonu (Soft, Normal, Hard, Max.) s možností plynulé změny výkonu 1-230W , tak podrobné nastavení v režimu TC, kde si pohodlně nastavíte teplotu pro různé spirály, i samotný TCR součinitel pro různé materiály, ze kterých jsou spirály vyrobeny. Dále si můžete nastavit maximální počet potažení a zároveň se dozvíte, kolikrát jste již potáhli, což ocení uživatelé, kteří chtějí mít své vapování pod kontrolou. Celé zobrazení displeje si můžete přepnout do několika barevných provedení, kde si zároveň můžete nastavit dobu podsvícení displeje. Zařízení si můžete také zabezpečit pomocí hesla, například proti nechtěnému použití dětmi, či jinou osobou. Veškerá tato nastavení i samotný výkon řídí moderní IQ-G chipset, který zároveň nabízí celou řadu ochranných mechanismů, jakými jsou například ochrana proti zkratu, automatická deaktivace žhavení při nechtěném dlouhém stisku 10 sec., inteligentní rozpoznání použitého odporu atomizéru, ochranu proti přehřátí aj.

Samotný Grip je uživatelsky velmi přívětivý a skvěle padne do ruky. Nabízí naprosto neskutečný výkon až 230W, což v kombinaci s dobře zvoleným Clearomizerem zaručuje tvorbu hustého dýmu a uspokojí tak tedy i nejnáročnější uživatele elektronických cigaret. Grip Smok G-priv 3 pohání dvě baterie typu 18650 (nejsou součástí setu), které by měly, chcete-li dosahovat stabilně vysokých výkonů alespoň 20A

O nabíjení Gripu G-priv 3 se postará moderní USB-C konektor, který je schopen dodávat po dobu nabíjení výkon až 2A a zároveň se nemusíte starat o to, v jaké pozici má být konektor zasunut do zařízení. K zapnutí a vypnutí zařízení dochází dnes již klasickým 5-ti klikem na hlavní tlačítko a 3-klikem pak lze zařízení bezpečně uzamknout proti nechtěnému sepnutí, například pokud zařízení přenášíte v kapse.

  


Klíčové vlastnosti

  • Dotykový HD displej
  • Vyměnitelné baterie 18650 (nejsou součástí)
  • Samostatný Grip bez Clearomizeru
  • Vysoký výkon

 

HD Oled displej na Smoktech G-Priv 3

HD OLED displej

Největší změnou asi prošel samotný dotykový HD displej, který je plně barevný s úhlopříčkou 2,4" a najdete na něm opravdu vše potřebné, co pořádný Vaper potřebuje. Celé zobrazení displeje si můžete přepnout do několika barevných provedení, kde si zároveň můžete nastavit dobu podsvícení displeje.

 


 

Nekompromisní výkon

G-priv 3 nabízí naprosto neskutečný výkon až 230W, což v kombinaci s dobře zvolenou žhavící hlavou zaručuje tvorbu hustého dýmu a uspokojí tak tedy i nejnáročnější uživatele elektronických cigaret. 

Nekompromisní výkon Smoktech G-Priv 3

 


 

Propracovaný Chipset IQ-G

Zařízení si můžete také zabezpečit pomocí hesla, například proti nechtěnému použití dětmi, či jinou osobou. Veškerá tato nastavení i samotný výkon řídí moderní IQ-G chipset, který zároveň nabízí celou řadu ochranných mechanismů, jakými jsou například ochrana proti zkratu, automatická deaktivace žhavení při nechtěném dlouhém stisku 10 sec., inteligentní rozpoznání použitého odporu atomizéru, ochranu proti přehřátí aj.

 

Propracovaný chipset Smoktech G-Priv 3

 


 

Parametry a specifikace Modu G-priv 3


Modelové označení (Typ, model) Smoktech G-priv 3

Barva Chrom

Rozměry Gripu 54mm x 28mm x 85mm

Nastavitelný výkon 1-230W

Nastavitelná teplota 100°C-315°C / 200°F-600°F

Způsob ovládání Dotykový displej

Podporované režimy VW, TC, TCR, Puff, My mode

Podporovaný odpor TC 0,05Ω-2,0Ω

Podporovaný odpor VW 0,1Ω-2,5Ω

Typ baterie 2 x 18650 (není součástí)

Způsob nabíjení USB-C

Doba nabíjení Dle použité baterie

Nabíjecí proud až 2A

 

 

Rychlé nabíjení

O nabíjení Gripu G-priv 3 se postará moderní USB-C konektor, který je schopen dodávat po dobu nabíjení výkon až 2A a zároveň se nemusíte starat o to, v jaké pozici má být konektor zasunut do zařízení. K zapnutí a vypnutí zařízení dochází dnes již klasickým 5-ti klikem na hlavní tlačítko a 3-klikem pak lze zařízení bezpečně uzamknout proti nechtěnému sepnutí, například pokud zařízení přenášíte v kapse.

 

Rychlé USB-C nabíjení Smoktech G-Priv 3

 


Obsah balení

  • 1x Box mod Grip Smok G-priv 3 230W
  • 1x USB-C nabíjecí kabel

 

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Your SEO optimized title page contents