Akce týdne

Joyetech CUBIS D19 2ml oranžový

Joyetech CUBIS D19 2ml oranžový

Osvědčené Clearomizery Joyetech Cubis rozšiřují svojí nabídku o model Cubis D19. Zásadní a prvořadý rozdíl mezi modelem Cubis Pro a Cubis D19 je snížení objemu nádržky na e-liquid na 2ml a zúžení šířky těla na 19mm.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Není skladem
Kód: 995481
Značka: Joyetech
365 Kč
Kategorie: Clearomizery Joyetech Cubis D19
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Barva: Oranžová
Typ atomizéru: Klasický s hlavou
Závit baterie: 510
Položka byla vyprodána…
joyetech-cubis-d19-clearomizer-2ml-oranzova
Akce Min. - 2% po registraci

Joyetech CUBIS D19 2ml oranžový

Osvědčené Clearomizery Joyetech Cubis rozšiřují svojí nabídku o model Cubis D19. Zásadní a prvořadý rozdíl mezi modelem Cubis Pro a Cubis D19 je snížení objemu nádržky na e-liquid na 2ml a zúžení šířky těla na 19mm.

Clearomizer Joyetech Cubis D19 využívá systém horního plnění e-liquidu, kde již nemusíte odšroubovávat celou vrchní základnu Clearomizeru se žhavící hlavou, ale jen část pod náustkem a e-liquid (náplň do elektronické cigarety) plníte jedním ze dvou otvorů.

Joyetech Cubis D19 lze samozřejmě plnit i jako u předchozí verze, kde po odšroubování vrchní části, která obsahuje žhavící hlavu, plníte e-liquid do samotného těla Clearomizeru, kde není již žádný kouřovod, takže v plnění nic nepřekáží a e-liquid můžete do Clearomizeru doslova nalít. Nemusíte se tak spoléhat na tenká kapátka nebo různé plnící lahvičky.

Ve vrchní části Clearomizeru Cubis D19 se nachází i vylepšený přívod vzduchu pro optimální prožitek z vapingu (Air komory). Celý Clearomizer je plně rozebíratelný a vyrobený z nerezové oceli a Pyrexu (Laboratorní sklo).

Cleromizer Joyetech CUBIS D19 Vás překvapí podporou nových žhavících hlav LVC Clapton (úprava přívodu liquidu ke spirálce) a QCS (snadná výměna bavlny při zachování nerezové trubičky s vyfrézovanými otvory tzv: Notchcoil). Opět se můžeme spolehnout i na atomizery řady BF, BF Clapton pro režim VW a BF SS316, který lze využit pro režim nastavování teploty v tomto režimu.

Upozornění: Žhavící hlava není součástí Clearomizeru.

 

Klíčové vlastnosti

  • Značka Joyetech
  • Podpora žhavících hlav LVC
  • Podpora žhavících hlav BF
  • Kapacita 2ml
  • Skleněné tělo z oceli a Pyrexu
  • Horní plnění e-liquidem

Parametry a specifikace

 
Kapacita Clearomizeru
 2ml
Typ Clearomizeru
 Joyetech Cubis D19
Podpora žhavících hlav
 Joyetech BF, LVC
Závit Clearomizeru
 510
Rozměry
 50 x 19 mm
Materiál
 Ocel + Pyrex
Barva
 Modrá

Specifické vlastnosti Clearomizeru

 
Regulace přívodu vzduchu
 Ano
Regulace přívodu e-liquidu k Atomizeru
 Ano
Podpora RBA hlavy
 Ano
Možnost přímého potahování do plic
 Ano
Podporovaný odpor
 0,3 - 3,5ohm
Doporučený výkon
 30 - 70W

Co je to RBA hlava?

RBA hlava je určena těm, kteří si chtějí namotávat či používat již hotové samostatné spirálky, ať již z ekonomických důvodů, či kvůli možnosti vytvořit si vlastní varianty odporu spirály ap. Největší výhodou tak je, že můžete používat jakýkoliv odpor, záleží totiž jen a pouze na vás, jakou spirálku si namotáte. Lze vybírat z široké nabídky materiálů odporových drátů, které se liší svými tepelnými a vodivými vlastnostmi.

Obsah balení

  • 1x Clearomizer Joyetech Cubis D19 (neobsahuje žhavící hlavu)
 

Barevné variace Clearomizeru Joyetech Cubis D19

  • Osvědčené Clearomizery Joyetech Cubis rozšiřují svojí nabídku o model Cubis D19. Zásadní a prvořadý rozdíl mezi modelem Cubis Pro a Cubis D19 je snížení objemu nádržky na e-liquid na 2ml a zúžení šířky těla na 19mm.
 

 

 

 

 

Horní plnění Clearomizeru Cubis D19

  • Ve vrchní části Clearomizeru Cubis D19 se nachází i vylepšený přívod vzduchu pro optimální prožitek z vapingu (Air komory). Celý Clearomizer je plně rozebíratelný a vyrobený z nerezové oceli a Pyrexu (Laboratorní sklo).
   

 


Upozornění!

Dovolujeme si Vás upozornit, že veškeré výrobky v tomto internetovém obchodě s vyjímkou těch, které neobsahují toto upozornění jsou od 1.7. 2010 dle novely zákona o tabákových výrobcích a elektronických cigaretách určeny výhradně osobám, které již dovršily 18 let věku. Děkujeme za pochopení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Joyetech byla založena v roce 2007 v Číně.  Firma Joyetech má za cíl vytvořit co nejkvalitnější produkty. Joyetech věnuje obrovské zdroje výzkumu a vývoji nových technologií. Joyetech přispěl do tohoto odvětví mnoha standardizovanými technologiemi a inovacemi.

logo joyetech

Your SEO optimized title page contents