Akce týdne
Neohodnoceno

Elf Bar ELFA Pod Kit (Kiwi Passion Fruit Guava)

Elektronická cigareta Elf Bar ELFA Pod KitPopulární Elf Bary jsou zpět, tentokrát ale v jiném zpracování s větším důrazem na ekologičtější a ekonomičtější provoz. Elf Bar ELFA Pod je praktická e-cigareta, kterou tvoří tělo...více v detailním popisu.
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Externí sklad (5 ks)
Kód: SN-ECIG-6511
Značka: Elf Bar
199 Kč
Kategorie: Elektronické cigarety Elf Bar ELFA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Elektronická cigareta Elf Bar ELFA Pod Kit

Populární Elf Bary jsou zpět, tentokrát ale v jiném zpracování s větším důrazem na ekologičtější a ekonomičtější provoz. Elf Bar ELFA Pod je praktická e-cigareta, kterou tvoří tělo baterie s možností opětovného nabíjení a předplněná kapsle s prémiovým e-liquidem od Elfbaru. Poznejte výjimečnou chuť těchto kapslí a šetřete svou peněženku a životní prostředí díky inovativnímu řešení v podobě Elf Bar ELFA.

Popis příchutě Kiwi Passion Fruit Guava: Tak tomuhle se říká pravý exotický koktejl. Připravte se na záplavu výrazných a aromatických chutí díky směsi tvořené trpkostí kiwi, svěžestí marakuji a krémovostí guavy. Každá z těchto složek utváří nezaměnitelný charakter sama o sobě, dohromady však stvoří opravdový ráj a jedinečnou tropickou chuť, na kterou jen tak nezapomenete.

Your SEO optimized title page contents