Akce týdne
Neohodnoceno

RIOT Connex Kit (Watermelon Ice) intenzita nikotinu 20mg

Elektronická cigareta RIOT Connex KitJako jednorázovka, přitom do nich má ve skutečnosti daleko. Výrobce RIOT Labs uvádí na trh revoluční zařízení Connex pro co nejkomfortnější požitek z každodenního vapování. Kompaktní a...více v detailním popisu.
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Externí sklad (5 ks)
Kód: SN-ECIG-6401
Značka: Riot Squad
269 Kč
Kategorie: Elektronické cigarety Riot Connex
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Elektronická cigareta RIOT Connex Kit

Jako jednorázovka, přitom do nich má ve skutečnosti daleko. Výrobce RIOT Labs uvádí na trh revoluční zařízení Connex pro co nejkomfortnější požitek z každodenního vapování. Kompaktní a lehoučké zařízení se skládá z těla baterie a předplněné kapsle, která na těle drží pomocí silných magnetických úchytů. Tyto kapsle najdete v základním balení rovnou dvě. Samozřejmostí je plně automatický provoz, ale také praktická manuální pojistka pro zámek/vypnutí zařízení. RIOT Connex vás rozhodně nepřestane udivovat.

Popis příchutě Watermelon Ice: Mírně chladivá a příjemně osvěžující chuť vodního melounu zaplaví vaše chuťové pohárky už při prvním potažení. Příjemně autentická a nasládlá chuť melounu se skvěle hodí k celoročnímu a celodennímu vapování.

Revoluce ve vapingu

Baterie a dvě kapsle

Riot Squad

Riot Squad je prémiová série ovocných aromat prestižního výrobce Riot Labs z Velké Británie. Aromata oplývají nepřekonatelnou kvalitou, které je dosaženo již samotným výrobním procesem. Tato jedinečná aromata Riot Squad nejsou zbytečně přeslazená, všechny složky poctivě vynikají a zanechají ve vašich ústech slastný pocit. Riot Squad se hodí pro celodenní vapování.

Riot Squad

Your SEO optimized title page contents