Akce týdne
Neohodnoceno

Enviro - Vanilla Tobacco (Tabák s vanilkou) - 20mg

Ten nejlepší výběr kvalitního jemného virginského tabáku, který je doplněný o sladké vanilkové aroma, které dokonale zpříjemňuje hladkou koncovku potažení. Enviro je jednorázová e-cigareta disponuje baterií o kapacitě 450mAh, se kterou dosáhnete až 600 potažení. Objem náplně 2ml, obsah nikotinové soli (Nic.salt ) 20mg/1ml, Výrobce Enviro.
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Není skladem
Kód: 6974722951053
Značka: Enviro
159 Kč
Kategorie: Elektronické cigarety Enviro
Hmotnost: 0.001 kg
Barva: Oranžová
Celková délka: 90 - 100mm
Celkový průměr: 16 - 18mm
Displej: Ne
Druh napájení: Integrovaná baterie
Kapacita baterie [mAh]: méně než 500mAh
Kapacita e-liquidu [ml]: 1 - 2ml
Možnosti nabíjení: Nelze (Jednorázové)
Náustek: Placatý
Obsah nikotinu: 20mg
Počet potažení: 600
Pokročilé režimy: Neregulovatelné (Bypass)
Styl potahování: MTL (Klasické šlukování)
Závit baterie: Neobsahuje
Způsob aktivace: Automatické
Položka byla vyprodána…
Enviro - Vanilla Tobacco (Tabák s vanilkou) - 20mg, produktový obrázek.
Min. - 2% po registraci

Enviro je kompaktní jednorázová elektronická cigareta obsahující dnes velmi oblíbenou nikotinovou sůl (NicSalt), která se rychleji vstřebává do těla a není tak nutné časté potahovaní, jako je tomu klasických liquidů. Cigareta je napájena vestavěnou baterií o kapacitě 450mAh, se kterou dosáhnete až neskutečných 600 potažení. Elektronická cigareta Enviro disponuje systémem automatického žhavení při potažení, takže její použití je velmi jednoduché. E-cigaretu Enviro tak stačí pouze rozbalit a je ihned připravena k použití.

Jednorázová e-cigareta je určená především pro uživatele, kteří se nechtějí trápit různým nastavováním elektronických cigaret, jejich plněním a nákupem žhavících hlav, nebo výměnou podů, a je také skvělá pro ty, kteří jsou připraveni přestat kouřit a chtějí přejít na zdravější vapování. Jednorázová cigareta Enviro je skvělé zařízení, které si můžete bez problémů vzít s sebou na večerní procházky, nebo když jste na cestách! Všichni totiž víme, že není nic horšího, než když se vám elektronická cigareta vybije, nebo dokonce zapomenete lahvičku s e-liquidem a přejdete k cigaretám, když jste se dostali tak daleko bez kouření. Enviro je okamžitě použitelná, ergonomická a díky svým rozměrům 97,4mm x 17mm se lehce vejde do kapsy. Především ale plnohodnotně uspokojí vaší potřebu a její používání je mimořádně snadné. A nejen to, každá cigareta se dodává předplněná 2ml  kvalitního salt-nikotinového e-liquidu, jehož příchuť je dokonale věrná své předloze.

S vestavěnou baterií o kapacitě 450mAh, vám bez problémů vydrží až 600 klasických potažení. Nikotinová sůl, také označována jako "Nic. salt" je získávána z tabákových listů a je tak stoprocentně přírodním produktem. Nikotinová sůl se oproti známému klasickému nikotinu vstřebává do oběhu rychleji a přináší tak velmi rychlý pocit nasycení nikotinem. Na rozdíl od běžných náplní do elektronických cigaret (e-liquidů) výrazně méně dráždí v krku, a je tak díky tomu možné užívat vyšší intenzity nikotinu.

E-cigareta Enviro je tak ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

Všechny jednorázové elektronické cigarety Enviro jsou důkladně zabaleny a připraveny k používání ihned po rozbalení.


Klíčové vlastnosti

  • Jednorázová elektronická cigareta
  • Obsahuje nikotinovou sůl
  • Vestavná baterie 450mAh
  • Výdrž až 600 potažení

 

Parametry a specifikace jednorázové e-cigarety Enviro


Typové zařazení Jednorázová elektronická cigareta

Výrobce Enviro

Obsah nikotinu 20 mg / 1 ml (Nikotinová sůl)

Objem náplně 2 ml

Kapacita baterie 450mAh

Nabíjení Nelze nabíjet

Rozměry 97,4mm x 17mm

Příchuť (Aroma) Vanilla Tobacco (Tabák s vanilkou)

Počet potažení až 600

 

Jednoduché použití

E-cigareta Enviro je tak ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

jednorazova-elektronicka-cigareta-enviro-450mah-20mg-variace

 


Příchutě jsou verné své předloze

Těšit se můžete v současné době na 6 skvělých příchutí, které si ihned zamilujete. Ať již jde například o zajímavou kombinaci v podobě zralého ananasu v kombinaci s prověřenými chutěmi sladkých jahod a zralých třešní, tak třeba dokonalý sladký citrónový koláč a pro zastánce svěžích příchutí třeba dokonale osvěžující mátu. Je tak jen na Vás, jakou chuť preferujete, ale buďte si jistí, že každá příchuť Enviro je dokonale věrná své předloze.

 

jednorazova-elektronicka-cigareta-enviro-450mah-20mg-banner-2

 


První krok do světa vapingu

Elektronická cigareta Enviro je tak ideálním počátečním bodem pro přestávajícího kuřáka klasických cigaret, který se chce seznámit s možností alternativní a hlavně zdravější volby kouření. Tato e-cigareta nevyžaduje žádnou údržbu, žádné složité nastavování, a je tak ideálním kandidátem pro začínající vapery.

 

jednorazova-elektronicka-cigareta-enviro-450mah-20mg-banner

 


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Your SEO optimized title page contents