Akce týdne

OXVA Xlim SQ Pro - Pod Kit - 1200 mAh - Mauve White

Elektronická cigareta typu Pod s automatickým i manuálním spínáním potahu, regulovatelným výkonem, TFT displejem, vhodná pro MTL i RDL styl vapování. Rozměry: 77 x 54.4 x 20.4 mm, způsob vapování: MTL / RDL, aktivace žhavení: automatické i manuální, výkon: 5 - 30 W, kapacita baterie: 1200 mAh, displej: barevný 0.96", podporovaný odpor: 0.33 - 3.0 Ω, objem Pod Cartridgí v balení: 2 ml s odpory 0,6Ω a 0,8Ω, regulace airflow: ano, nabíjení: USB-C port (5V / 2A), materiál: zinková slitina + IML + PCTG, hmotnost: 88 g, výrobce: Oxva, barva: Mauve White (fialovo-bílá).
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: 6941770035301
Značka: Oxva
799 Kč –10 % 719 Kč
Kategorie: Elektronické cigarety OXVA Xlim SQ Pro
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Barva: Fialová, Bílá
Celková délka: 70 - 80mm
Celková šířka: 50 - 60mm
Celková tloušťka: 20 - 30mm
Displej: Ano
Druh napájení: Integrovaná baterie
Kapacita baterie [mAh]: 1000 - 1500mAh
Kapacita e-liquidu [ml]: 1 - 2ml
Možnosti nabíjení: USB-C
Náustek: Placatý
Odpor spirály: 0,6 ohm, 0,8 ohm
Pokročilé režimy: Nast. výkon (VW, VV)
Regulace přívodu vzduchu: Stupňovaná regulace
Styl potahování: MTL, RDL (Obojí možnost)
Výkon (W): 20 - 40W
Základní vlastnosti: Pod systém
Závit baterie: Speciální (POD, aj)
Způsob aktivace: Automatické + manuální

Elektronická cigareta Oxva Xlim SQ Pro je vysoce designový, kompaktní a stylový Pod systém pro MTL i RDL styl vapování, který těží z obrovské interní baterie s kapacitou 1200 mAh, velkého 0,96 palcového barevného TFT displeje a široké nabídky plnitelných Pod Cartridgí Oxva Xlim. Xlim SQ Pro lze plnohodnotně přizpůsobit potřebám MTL, nebo RDL vapingu díky režimům Power a Smart, maximálnímu nastavitelnému výkonu 30 W a bočnímu ovládání airflow. Vyberte si z osmi různých barev a povrchových úprav, doplněných o rychlonabíjení typu USB-C a pohodlnou šňůrku pro praktické nošení.

Díky velkému TFT displeji si můžete zařízení Xlim SQ Pro do hloubky přizpůsobit svým potřebám. Díky inteligentnímu uživatelskému rozhraní Xlim SQ Pro zobrazuje úroveň nabití baterie , nastaveném výkonu, počty potahů, teplotu a snadno ovladatelnou nabídku s několika volitelnými dynamickými motivy pro obohacující vizuální zážitek z vapingu.

E-cigareta Oxva Xlim SQ Pro umožňuje přizpůsobit a plně vyhovět vašim preferencím díky dvěma různým provozním režimům. Pro ovládání dvakrát stiskněte tlačítko během 1,5 sekundy, čímž vstoupíte do sekundárního rozhraní, a jedním stisknutím tlačítka vyberte preferovaný režim a výběr dokončete dlouhým stisknutím tlačítka. Režim výkonu (POWER) umožňuje manuální nastavení výkonu na požadovanou sílu, přizpůsobitelný výkon v rozmezí od 5 do 30 W v závislosti na nainstalovaném podu. Inteligentní režim (SMART) totiž přesně a automaticky přizpůsobí optimální výkon nainstalované Pod Cartridgi. Pokud je například nainstalována Cartridge Xlim V3 0,6Ω, zařízení bude automaticky pracovat v rozmezí 20 až 25 wattů.

Oxva Xlim SQ Pro je vybavena vysokokapacitní baterií s kapacitou 1200 mAh, která zajišťuje dlouhou výdrž a trvalý výkon bez nutnosti častého dobíjení. Baterii Xlim SQ Pro rychle nabijete za 45 minut pomocí 2A rychlonabíjení USB-C, které zajistí až 3 dny vapování na jedno nabití u průměrného uživatele elektronických cigaret.

Elektronická cigareta Oxva Xlim SQ Pro je plně kompatibilní s rozsáhlou řadou Pod Cartridgí řady Oxva Xlim, včetně podů Xlim V2 s bočním plněním i zbrusu nových Xlim V3 s horním plněním. Výjimečná kompatibilita Pod Cartridgí řady Xlim vám dává svobodu volby mezi e-liquidy s volnou bází i oblíbenou nikotinovou solí a nabízí všestranný zážitek z vapingu od MTL po RDL.

Oxva Xlim SQ Pro Pod je elegantní zařízení, které nabízí širokou škálu možností pro individuální úpravu vapingu. Díky dvěma způsobům spínání, vlastní regulaci výkonu a podpoře Pod Cartridgí Xlim si každý najde to své. Výrobce navíc přidal praktickou boční regulaci airflow, která umožňuje nastavit tuhost potahu přesně podle vašich představ. Užívejte si tak MTL vaping, jak jste zvyklí, nebo experimentujte s jinými styly.

Důležité upozornění: Před prvním použitím elektronické cigarety, případně při další výměně žhavící hlavy, nebo Pod Cartridge s integrovanou žhavící hlavou důrazně doporučujeme nakapat e-liquid do zásobníku a posečkat okolo 10 min, aby došlo k dostatečnému nasycení žhavící hlavy. V opačném případě může dojít k poškození spirálky, případně ke zkreslení výsledné chuti náplně.


Klíčové vlastnosti

 • Elektronická cigareta typu Pod
 • Vysoká kapacita baterie 1200mAh
 • Vhodné pro MTL i RDL styl vapování
 • Nastavitelný výkon
 • Barevný TFT displej
 • Skvělý design

Oxva Xlim SQ Pro

spire Flexus Stik nabízí vskutku malé rozměry, a to 112,8 x 22 mm. Vejde se tak téměř do každé kapsy a její používání je velmi jednoduché a praktické. Opravdu velmi malá hmotnost 56g je dosažena díky konstrukci ze zinkové slitiny, která je doplněna o odolný ABS plast ve formě Pod Cartridge.

Oxva Xlim SQ Pro, banner.

Výkonná beterie

Oxva Xlim SQ Pro je vybavena vysokokapacitní baterií s kapacitou 1200 mAh, která zajišťuje dlouhou výdrž a trvalý výkon bez nutnosti častého dobíjení.

Oxva Xlim SQ Pro, baterie 1200mah.

Oxva Xlim SQ Pro, režimy.

Praktické režimy

Režim výkonu (POWER) umožňuje manuální nastavení výkonu na požadovanou sílu, přizpůsobitelný výkon v rozmezí od 5 do 30 W v závislosti na nainstalovaném podu. Inteligentní režim (SMART) totiž přesně a automaticky přizpůsobí optimální výkon nainstalované Pod Cartridgi. Pokud je například nainstalována Cartridge Xlim V3 0,6Ω, zařízení bude automaticky pracovat v rozmezí 20 až 25 wattů.


Barevný TFT displej

Díky velkému TFT displeji si můžete zařízení Xlim SQ Pro do hloubky přizpůsobit svým potřebám. Díky inteligentnímu uživatelskému rozhraní Xlim SQ Pro zobrazuje úroveň nabití baterie , nastaveném výkonu, počty potahů, teplotu a snadno ovladatelnou nabídku s několika volitelnými dynamickými motivy pro obohacující vizuální zážitek z vapingu.

Oxva Xlim SQ Pro, TFT displej.

Oxva Xlim SQ Pro, Pod Cartridge OXVA Xlim.

Pod Cartridge Oxva XLIM

Elektronická cigareta Oxva Xlim SQ Pro je plně kompatibilní s rozsáhlou řadou Pod Cartridgí řady Oxva Xlim, včetně podů Xlim V2 s bočním plněním i zbrusu nových Xlim V3 s horním plněním. Výjimečná kompatibilita Pod Cartridgí řady Xlim vám dává svobodu volby mezi e-liquidy s volnou bází i oblíbenou nikotinovou solí a nabízí všestranný zážitek z vapingu od MTL po RDL.


Rychlé UCB-C nabíjení

Baterii Xlim SQ Pro rychle nabijete za 45 minut pomocí 2A rychlonabíjení USB-C, které zajistí až 3 dny vapování na jedno nabití u průměrného uživatele elektronických cigaret.

Oxva Xlim SQ Pro, USB-C nabíjení.

 

Parametry a specifikace Oxva Xlim SQ Pro


Typové zařazení

 

Elektronická cigareta Oxva Xlim SQ Pro

Rozměry

 

77 x 54.4 x 20.4 mm

Váha

88 g

Rozsah výstupního výkonu

5 - 30 W (regulovatelný)

Rozsah výstupního napětí

 

-

Podporovaný odpor

 

0.33 - 3.0 Ω

Displej

TFT barevný

Kapacita baterie

1200 mAh

Parametry nabíjení

 

USB-C (5V / 2A)

Režimy

Power, SMART

Způsob potahování

MTL  / RDL

Metody spínání potahu

Automatické a manuální

Materiál

Hliníková slitina + PCTG + IML

Uchycení  Atomizéru, Cartridge

Magnetický Pod

Barva

Mauve White (Fialová, Bílá)

 

Parametry a specifikace Pod Cartridge OXVA Xlim V3


Typové zařazení

 

Pod Cartridge OXVA Xlim V3

Průměr

 

-

Délka

-

Kapacita e-liquidu

 

2 ml

Způsob plnění

Boční

Materiál

 

PCTG

Závit (uchycení)

Magnetický Pod

Náustek (Driptip)

 

Placatý

Žhavící hlava

0,6 Ω / 0,8 Ω

 


Prvotřídní design a kvalita provedení

Vyberte si z osmi různých barev a povrchových úprav, doplněných o rychlonabíjení typu USB-C a pohodlnou šňůrku pro praktické nošení. Oxva Xlim SQ Pro Pod je elegantní zařízení, které nabízí širokou škálu možností pro individuální úpravu vapingu. Díky dvěma způsobům spínání, vlastní regulaci výkonu a podpoře Pod Cartridgí Xlim si každý najde to své. Výrobce navíc přidal praktickou boční regulaci airflow, která umožňuje nastavit tuhost potahu přesně podle vašich představ. Užívejte si tak MTL vaping, jak jste zvyklí, nebo experimentujte s jinými styly.

 

Oxva Xlim SQ Pro, barevné variace.

 


 Obsah balení

 • 1x Baterie OXVA Xlim SQ Pro Pod (1200mAh)
 • 1x Pod Cartridge OXVA Xlim V3 Top Fill (0.6Ω) 2ml
 • 1x Pod Cartridge OXVA Xlim V3 Top Fill (0.8Ω) 2ml
 • 1x USB-C dobíjecí kabel
 • 1x Šňůrka na krk
 • 1x manuál

 


 Kompatibilní příslušenství

 • Kompatibilní Pod Cartridge OXVA Xlim V3 naleznete zde
 • Kompatibilní Pod Cartridge OXVA Xlim V2 naleznete zde
 • Kompatibilní Pod Cartridge OXVA Xlim naleznete zde

Produktové video: OXVA Xlim SQ Pro - Pod Kit - 1200 mAh

Produktové video: OXVA Xlim SQ Pro - Pod Kit - 1200 mAh

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Your SEO optimized title page contents