Akce týdne

Revoltage - S&V - Green Orange (Chladivý pomeranč) - 15ml

Zelený pomeranč je osvěžující a živé ovoce, kterému se daří v kouzelné zahradě. Nabízí neobvyklou chuť, která si pohrává se smysly. Při prvním potáhnutí vás překvapí exploze šťavnaté sladkosti, která jemně obklopí vaše chuťové pohárky. Je to jako zachytit závan citrusové svěžesti ve svěže zeleném lese. Chuť Green Orange se pomalu rozvíjí a uvolňuje jemnou kyselost, která tančí s jemnou hořkostí. Tato příchuť je jako tajný ráj, který ožívá na vašem jazyku a okouzluje vás svým povzbuzujícím kouzlem. Příchuť v Shake and Vape balení, kdy můžete ihned po namíchání vapovat. Obsahuje 15ml příchutě v 75ml lahvičce s odnímatelným kapátkem. Nejedná se o hotový liquid a pro použití je potřeba naředit obsah příslušnou bází. Výrobce Revoltage, Německo.
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Není skladem
Kód: 4262369984254
Značka: Revoltage
259 Kč
Kategorie: Shake & Vape příchutě - Revoltage (DE)
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg
Příchuť: Chladivá složka (ICE), Pomeranč
Celkový objem: 15 ml
Druh příchutě: Ovocné, Chladivé
Obsah nikotinu: 0mg
Poměr PG / VG: PG 100
Základní vlastnosti: Příchuť Shake & Vape
Položka byla vyprodána…

Příchuť Revoltage v Shake and Vape balení určená pro snadné a rychlé namíchání vlastního e-liquidu. Příchutě Revoltage pochází z německa a nabízí do detailu propracované ovocné variace. Tyto příchutě jsou doslova nabité autentičností použitých aromat a dokonale probudí všechny Vaše chuťové buňky. Na ledový základ se připojilo šťavnaté ovoce a v překvapivých kombinacích přináší dokonale osvěžující zážitek, který zpříjemní i to nejparnější odpoledne.

"Zelený pomeranč je osvěžující a živé ovoce, kterému se daří v kouzelné zahradě. Nabízí neobvyklou chuť, která si pohrává se smysly. Při prvním potáhnutí vás překvapí exploze šťavnaté sladkosti, která jemně obklopí vaše chuťové pohárky. Je to jako zachytit závan citrusové svěžesti ve svěže zeleném lese. Chuť Green Orange se pomalu rozvíjí a uvolňuje jemnou kyselost, která tančí s jemnou hořkostí. Tato příchuť je jako tajný ráj, který ožívá na vašem jazyku a okouzluje vás svým povzbuzujícím kouzlem."

Němečtí Revoltage rozhodně nechybí vášeň pro vapování a pro tvorbu jedinečných příchutí, ve které zužitkovali roky zkušeností nasbíraných po celém světě. Stejnou pozornost, jakou věnují kvalitním lahvičkám a krásnému designu, věnují také tvorbě mistrně namíchaných mixů s precizně vyladěnými chuťovými tóny. To vše jim umožňuje vyrábět náplně a příchutě extrémně vysoké kvality, které přinášejí jen ten nejlepší zážitek z vapování.

Samotná výroba S&V příchutí Revoltage probíhá v Německu v laboratořích, které splňují veškerá striktní nařízení a za neustálého dohledu jsou používány pouze ty nejlepší a nejkvalitnější dostupné suroviny. Jen takto může být s jistotou zaručen dokonalý výsledný produkt, který splňuje veškerá očekávání. Právě díky silnému důrazu na pečlivou výrobní kvalitu, odděluje tento postup kvalitní příchutě od těch průměrných. Všechny příchutě Revoltage jsou testovány akreditovanou laboratoří a jsou v souladu s požadavky EU.

Předností S&V balení je, že již není nutné čekat mnoho dnů, až týdnů na výsledný e-liquid, ale v podstatě ihned po namíchání lze začít vapovat. Nicméně pro dokonalé vykreslení chuti i tak doporučujeme ideálně několik dnů ponechat výsledný e-liquid tzv. dozrát. Dojde tak důkladnému promísení s bází, a vy si tak vychutnáte přesnou chuť, jakou výrobce zamýšlel.

Samotné Shake & Vape balení obsahuje 15ml vysoce koncentrované uvedené příchuťě, kterou jen doplníte bází s nikotinem (případně jen samotnou bází) do celého objemu 75ml lahvičky. Samotná příchuť Revoltage nikotin neobsahuje a slouží pouze jako finální nosič chuti výsledného e-liquidu.

Návod na přípravu: Lahvičku 75ml obsahující uvedenou příchuť pouze dolijete bází, případně hotovým nikotinovým boosterem a důkladně promíchejte. U Shake & Vape balení není potřeba žádného dozrávání, a vy tak můžete ihned začít s vapováním, ale ze zkušeností doporučujeme 2-4 dny posečkat a výsledek bude mnohem lepší.

 


Klíčové vlastnosti

  • Vyrobeno v Německu
  • Dokonalé podání chuti dle předlohy
  • Shake & Vape balení
  • Objem 75ml / 15ml příchutě

Revoltage

Revoltage je německá společnost zabývající se výrobou e-liquidů, jednorázových e-cigaret a dalších produktů souvisejících s vapováním. Společnost byla založena v roce 2019 skupinou nadšených vaperů, kteří se rozhodli vytvořit produkty, které splňují jejich vysoké nároky na kvalitu, chuť a bezpečnost.

Revoltage, logo.

Příchutě Revoltage

Němečtí Revoltage rozhodně nechybí vášeň pro vapování a pro tvorbu jedinečných příchutí, ve které zužitkovali roky zkušeností nasbíraných po celém světě. Stejnou pozornost, jakou věnují kvalitním lahvičkám a krásnému designu, věnují také tvorbě mistrně namíchaných mixů s precizně vyladěnými chuťovými tóny. To vše jim umožňuje vyrábět náplně a příchutě extrémně vysoké kvality, které přinášejí jen ten nejlepší zážitek z vapování.

 

Revoltage, banner.

 

Parametry a specifikace příchutí Revoltage


Typové zařazení S&V příchuť pro míchání vlastních e-liquidů

Země původu Německo (DE)

Balení 75 ml lahvička Chubby Gorilla s kapátkem

Obsah příchutě 15 ml

Složení Polypropylene glycol (E1520), aroma

Ideální doba zrání 2 - 4 dny (není však nutné)

Název příchutě Green Orange

Příchuť (Aroma) Pomeranč, Chladivá složka (ICE)

  

Obsah balení

  • 1x balení uvedené příchutě

 


 

Kompatibilní příslušenství

  • Základní beznikotinové báze naleznete zde
  • Nikotinové boostery (nikotin) naleznete zde
  • Samostané prázdné lahvičky pro míchání e-liquidů naleznete zde
  • Stříkačky, jehly a pipety pro míchání e-liquidů naleznete zde

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Your SEO optimized title page contents